Blog Archives
5 Nov 2013
Popa la aparate
4 Nov 2013
Pancakes (sau clatite americane)
3 Nov 2013
Voi ce mai cumparati pe bonuri de masa?
2 Nov 2013
Sa livram afisari, cat mai multe
1 Nov 2013
Clatite cu talent :)
31 Oct 2013
Sariti pe emag
31 Oct 2013
F64 a scos doua gagici in strada sa ma agate
31 Oct 2013
Cum veneam eu la munca, de dimineata, m-au atacat doua gagici imbracate de F64.ro Pentru ca m-au facut curios chiar am intrat pe pagina lor si am vazut ca au niste reduceri misto cu ocazia halloween-ului. Din lista lunga de aici nici nu stiu ce sa va recomand. Sunt o multime de chestii la reduceri,…
Fetelor, ce faceti de halloween? Va demachiati?
31 Oct 2013
Numai in Romania o sa vezi asa ceva
31 Oct 2013

