Blog Archives
2 Jan 2014
Linie continua pe tot Defileul Jiului
27 Dec 2013
Aplicatia Salvamont de la Vodafone, cu numar de Orange?
26 Dec 2013
Ati fost cuminti, vine Mosu’ la voi?
24 Dec 2013
Sarbatori fericite!
24 Dec 2013
Un suport misto pentru plasele din portbagaj
23 Dec 2013
Un suport auto mai misto
23 Dec 2013
Am de ceva vreme suportul de la Clingo, v-am povestit despre el aici. Este in continuare foarte bun, dar are un dezavantaj. Cand trebuie sa iau telefonul de acolo ma chinui ceva. Acel gel, sau ce este, este atat de lipicios, pentru a nu-i permite telefonului sa cada, incat il tine acolo si cand vreau…
Viata nu e dreapta
22 Dec 2013
Facebook a schimbat modul de afisare al pozelor
21 Dec 2013
Calcat de tramvai sub ochii mei
21 Dec 2013
Imi luasem sotia de la munca si incepeam vacanta de sarbatori. Eram pe undeva pe langa cimitirul Belu, ne indreptam spre Berceni unde voiam sa lasam acasa o colega de-a Danei. Stateam la semafor. Pe stanga un refugiu de tramvai pe dreapata un trotuar. Pe trotuar Dana imi arata un cetatean care se clatina ingrozitor…







